
Kochani mieszkańcy Międzyrzecza i okolic! W dniu 6 czerwca o godz. 16:00 mam przyjemność zaprosić Was na jubileusz 160-lecia naszej Parafii. Z tej okazji organizujemy wyjątkowy koncert – wpadnijcie posłuchać z nami świetnej muzyki na żywo! Poniżej zostawiam link do wydarzenia ze wszystkimi szczegółami.
Koncert dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Województwa Śląskiego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku- Białej będący instytucja kultury Województwa Śląskiego.